“Gėlės žiedas" Šeimos židinys

110,00€

  • Prekės kodas: CW101
  • Prieinamumas: Turime

Žymos: Šeimos židinys

Įsivaizduokite: vestuvių dienos šurmulys, jaudinantis momentas, kai tėvai perduoda uždegtą židinį, tarsi perduodami šeimos šilumą ir meilę kartu su palaiminimu naujai susikūrusiai šeimai. Šis ypatingas gestas tampa ne tik gražia ceremonija, bet ir brangia relikvija, puoselėjančia jūsų šeimos istoriją.


Supažindiname jus su "Gėlės Žiedas" šeimos židiniu – prabangiu porceliano kūriniu, dekoruotu tikru auksu, kuris simbolizuoja amžiną meilę ir klestėjimą.


Unikalus dizainas: Šis židinys išsiskiria savo subtilia gėlės žiedo forma, kuri suteikia jam elegancijos ir rafinuotumo. Kiekvienas žiedlapis rankomis išpjaustytas iš aukščiausios kokybės porceliano, todėl židinys tampa ne tik funkciniu objektu, bet ir tikru meno kūriniu, puošiančiu jūsų namus.

Prabangios medžiagos: Šiam židiniui gaminti naudojamas tik aukščiausios kokybės porcelianas – patvari ir prabangi medžiaga, pasižyminti ypatingu blizgesiu ir ilgaamžiškumu. Dekoravimas 12k auksu suteikia židiniui dar daugiau prabangos ir rafinuotumo.

Simbolinė dovana: "Gėlės Žiedas" šeimos židinys yra ne tik praktiška dovana, bet ir gilus simbolis. Jis perduoda meilę, šilumą ir palaiminimą iš vyresniosios kartos jaunai porai, linkint jiems santarvės, išminties ir klestėjimo kartu.

Ši dovana taps ne tik gražia interjero detale, bet ir brangia relikvija, perduodama iš kartos į kartą, kartu su šeimos istorija ir tradicijomis.


Specifikacijos:

Medžiaga: Porcelianas

Dekoras: 12k auksas, galite pasirinkti ir platina

Matmenys: aukštis apie 9 cm, plotis apie19 - 20 cm

Gaminimo trukmė: 2 - 4 savaitės


Užsakymas:

Šeimos židinys yra unikalus, kiekvienas lapelis pjaustomas rankomis, tad realybėje gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduoto nuotraukoje. Jei norite išsirinkti konkretaus dizaino židinį, prieš užsakant galite susisiekti el.paštu info@sparkflair.lt, atsiųsiu nuotraukas.


Sukurkite nepamirštamą vestuvių ceremoniją ir dovanokite simbolį, kuris jungia kartas ir puoselėja meilę.


Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti