Papuošalai

Meilė kūrybai, kruopštumas bei dėmesys detalėms paverčia papuošalus romantiškais, su polėkiu, kitokiais ir išskirtiniais - tokiais kaip JŪS.


"Antija" Porceliano auskarai

"Antija" Porceliano auskarai

38,00€

Juodai balti su aukso detalėmis auskarai yra kruopščiai pagaminti iš aukščiausios kokybės porceliano. Unikalūs , minimalistinio stiliaus auskarai tiks tiek vyrams, tiek moterims.Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai jie yra ..

"Ara" Porceliano žiedas

"Ara" Porceliano žiedas

50,00€

Juodo porceliano žiedas su auksiniu brūkšneliu. Dekoruotas 12k tikru auksu. Elegantiiškas, minimalistinio dizaino žiedas lengvai derinamas, tinka tiek vyrams, tiek moterims. Suteikia indivudualumo ir žavesio pojutį.Paauksuotas žiedas sukurtas ra..

"Aria" Porceliano auskarai

"Aria" Porceliano auskarai

50,00€

Baltos porceliano gėlės – originalus ir elegantiškas papuošalas. Jie gali tapti išskirtinio įvaizdžio akcentu. Nors ir dideli ausakrai, tačiau itin lengvi, dėl to nenusveria ausies ir yra patogus nešioti.Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug ati..

"Ariele" Porceliano auskarai

"Ariele" Porceliano auskarai

68,00€

Juodi gėlės formos porcelianiniai auskarai su swarovskiu – originalus ir elegantiškas papuošalas. Jie gali tapti išskirtinio įvaizdžio akcentu. Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai jie yra suformuojami ir išdegami, vėl..

"Aries" Porceliano žiedas

"Aries" Porceliano žiedas

50,00€

Porcelianinis žiedas su trimis auksu dekoruotais burbuliukais. Elegantiškas, minimalistinio stiliaus žiedas, lengvai derinamas prie įvairios aprangos.Paauksuotas žiedas sukurtas rankomis iš kaulinio porceliano. Kiekvienas gaminimo žingsnis apima kruo..

"Austa" Porceliano auskarai

"Austa" Porceliano auskarai

50,00€

Prabangūs auksu dekoruoti, stačiakampiai porceliano auksarai. Šie auskarai yra kruopščiai pagaminti iš aukščiausios kokybės porceliano. Nors ir dideli, tačiau dėl porceliano savybių yra itin lengvi, tad patogūs nešioti. Gražiai supakuoti į ..

"Banga" Porceliano žiedas

"Banga" Porceliano žiedas

50,00€

Balto porceliano žiedas su aukso dekoru. Elegantiškas, prabangus aksesuaras.Paauksuotas žiedas sukurtas rankomis iš porceliano. Kiekvienas gaminimo žingsnis apima kruopštų darbą, žiedas degamas tris kartus krosnyje, o aukščiausia temperatūra siekia n..

"Caelum" Porceliano auskarai

"Caelum" Porceliano auskarai

38,00€

Juodi porcelianiniai auskarai – originalus ir elegantiškas papuošalas. Jie gali tapti išskirtinio įvaizdžio akcentu. Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai jie yra suformuojami ir išdegami, vėliau glazūruojami ir grąžina..

"Dalija" Porceliano auskarai

"Dalija" Porceliano auskarai

28,00€

Šviesiai rožinės spalvos porceliano gėlytės – originalus ir elegantiškas papuošalas.  Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai jie yra suformuojami ir išdegami, vėliau glazūruojami ir grąžinami į krosnį, nuglazūruoti auksa..

"Dobiliukas" Porceliano auskarai

"Dobiliukas" Porceliano auskarai

38,00€

Mėlyno porceliano dobiliukas – originalus ir elegantiškas papuošalas.  Keturlapis dobilas  laimę nešantis simbolis. Sakoma, kad kiekvienas dobilo lapas turi reikšmę: pirmas – tikėjimas, antras – viltis, trečias – meilė ir ketvirtas ..

"Drugiai" Porceliano auskarai

"Drugiai" Porceliano auskarai

40,00€

Prabangūs porceliano auksarai dekoruoti 12k auksu. Šie auskarai yra kruopščiai pagaminti iš aukščiausios kokybės porceliano. Rinkutės pagamintos iš plieno, dengtos auksu. Drugeliai simbolizuoja virsmą, augimą, asmeninę pažangą , aiškią kryptį gy..

"Fausta" Porceliano auskarai

"Fausta" Porceliano auskarai

40,00€

Balti porcelianiniai auskarai dekoruoti 12 karatu auksu – originalus ir elegantiškas papuošalas. Jie gali tapti išskirtinio įvaizdžio akcentu.  Įnešk į kasdienybę šiek tiek magijos.Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai ..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 45 (viso puslapių - 4)