Auskarai

Porceliano auskarai su polėkiu, romantiški, kitokie ir išskirtiniai - tokie kaip Jūs.


"Antija" Porceliano auskarai

"Antija" Porceliano auskarai

38,00€

Juodai balti su aukso detalėmis auskarai yra kruopščiai pagaminti iš aukščiausios kokybės porceliano. Unikalūs , minimalistinio stiliaus auskarai tiks tiek vyrams, tiek moterims.Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai jie yra ..

"Aria" Porceliano auskarai

"Aria" Porceliano auskarai

50,00€

Baltos porceliano gėlės – originalus ir elegantiškas papuošalas. Jie gali tapti išskirtinio įvaizdžio akcentu. Nors ir dideli ausakrai, tačiau itin lengvi, dėl to nenusveria ausies ir yra patogus nešioti.Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug ati..

"Ariele" Porceliano auskarai

"Ariele" Porceliano auskarai

68,00€

Juodi gėlės formos porcelianiniai auskarai su swarovskiu – originalus ir elegantiškas papuošalas. Jie gali tapti išskirtinio įvaizdžio akcentu. Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai jie yra suformuojami ir išdegami, vėl..

"Austa" Porceliano auskarai

"Austa" Porceliano auskarai

50,00€

Prabangūs auksu dekoruoti, stačiakampiai porceliano auksarai. Šie auskarai yra kruopščiai pagaminti iš aukščiausios kokybės porceliano. Nors ir dideli, tačiau dėl porceliano savybių yra itin lengvi, tad patogūs nešioti. Gražiai supakuoti į ..

"Caelum" Porceliano auskarai

"Caelum" Porceliano auskarai

38,00€

Juodi porcelianiniai auskarai – originalus ir elegantiškas papuošalas. Jie gali tapti išskirtinio įvaizdžio akcentu. Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai jie yra suformuojami ir išdegami, vėliau glazūruojami ir grąžina..

"Dalija" Porceliano auskarai

"Dalija" Porceliano auskarai

28,00€

Šviesiai rožinės spalvos porceliano gėlytės – originalus ir elegantiškas papuošalas.  Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai jie yra suformuojami ir išdegami, vėliau glazūruojami ir grąžinami į krosnį, nuglazūruoti auksa..

"Dobiliukas" Porceliano auskarai

"Dobiliukas" Porceliano auskarai

38,00€

Mėlyno porceliano dobiliukas – originalus ir elegantiškas papuošalas.  Keturlapis dobilas  laimę nešantis simbolis. Sakoma, kad kiekvienas dobilo lapas turi reikšmę: pirmas – tikėjimas, antras – viltis, trečias – meilė ir ketvirtas ..

"Drugiai" Porceliano auskarai

"Drugiai" Porceliano auskarai

40,00€

Prabangūs porceliano auksarai dekoruoti 12k auksu. Šie auskarai yra kruopščiai pagaminti iš aukščiausios kokybės porceliano. Rinkutės pagamintos iš plieno, dengtos auksu. Drugeliai simbolizuoja virsmą, augimą, asmeninę pažangą , aiškią kryptį gy..

"Fausta" Porceliano auskarai

"Fausta" Porceliano auskarai

40,00€

Balti porcelianiniai auskarai dekoruoti 12 karatu auksu – originalus ir elegantiškas papuošalas. Jie gali tapti išskirtinio įvaizdžio akcentu.  Įnešk į kasdienybę šiek tiek magijos.Kiekvienas gaminimo etapas reikalauja daug atidumo, pirmiausiai ..

"Kosmėja" Porceliano auskarai

"Kosmėja" Porceliano auskarai

45,00€

Prabangūs porceliano auksarai gėlės žiedas dekoruotas12k auksu. Auskarai yra kruopščiai pagaminti iš aukščiausios kokybės porceliano.  Šie auskarai itin lengvai derinami, galima nešioti tiek prie kasdieninės aprangos, tiek pasipuošti  švent..

"Maya" Porceliano auskarai

"Maya" Porceliano auskarai

38,00€

Kvadrato formos juodo porceliano auskarai dekoruoti 12k auksu. Puikiai tiks tiek prie "business casual", tiek prie sportinės aprangos. Porceliano auskarai yra kruopščiai pagaminti iš aukščiausios kokybės porceliano. Kiekvienas gaminimo etapas reikala..

"Penelope" Porceliano auskarai

"Penelope" Porceliano auskarai

70,00€

Prabangūs porceliano auksarai dekoruoti 12k auksu. Šie auskarai yra kruopščiai pagaminti iš aukščiausios kokybės porceliano. Nors ir dideli, tačiau dėl porceliano savybių yra itin lengvi, tad patogūs nešioti. Gražiai supakuoti į dovanų dėžu..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 32 (viso puslapių - 3)