Puodeliai

Rankų darbo puodeliai Jūsų dienos ritualams. Mėgaukitės savo mėgstamu gėrimu iš unikalaus rankų darbo puodelio, pagaminto iš itin plono aukštos kokybės kaulinio porceliano. Visi puodeliai yra rankų darbo, tad realybėje gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.


Puodelis su gėlytėmis

Puodelis su gėlytėmis

18,00€

Porceliano puodelis dekoruotas ryškiomis raudonomis gėlytėmis su šiek tiek ausko detalėmis. Žaismingas puodelis tiks tiek arbatai, tiek kavai. Puodelio talpa 270 ml...

Puodelis su drugeliais

Puodelis su drugeliais

18,00€

Rankų darbo išskirtinis puodelis su drugeliais. Drugeliai dekoruoti su tikru auksu! Išskirtiniai, žaismingi puodeliai tinka tiek kavai, tiek arbatai. Rytinė kava ar arbata iš šio puodelio bus puiki dienos pradžia!Puodelio talpa 270 ml...

Magiškas puodelis su Ametistu

Magiškas puodelis su Ametistu

39,00€

Susipažinkite su magišku puodeliu – nepaprastu aksesuaru, kuris ne tik papuoš jūsų rytą, bet ir gali suteikti teigiamos energijos bei dvasinės ramybės. Šis puodelis pagamintas iš aukštos kokybės porceliano, dekoruotas auksu. Ant jo auselės puikuojasi..

Puodelis su raide

Puodelis su raide

18,00€

Puodelis kuriame nuo šiol teliūskuos Tavo ar Tavo žmogaus kava, pagamintas iš porceliano ir dekoruotas 12 karatų auksu.Unikalus dėmesio gestas. Kasdienės romantikos žavesys. Bet kuriuo atveju, kai ant stalo stovi ypatingas puodelis, rytą lengva..

"Medis" Puodelis

"Medis" Puodelis

20,00€

Rankų darbo puodelis Jūsų magiškiems ryto ritualams. Išskirtinio relijefinio dizaino, dekoruotas auksu ir platina atrodo itin prabangiai. Medis piešiamas su porceliano mase, tad kiekvienas puodelis yra unikalus ir puikai tiks tiems kurie vertina orig..

Puodelis Mamytei

Puodelis Mamytei

20,00€

Puodelis pagamintas iš patvaraus, ilgaamžio porceliano, dekoruotas tikru auksu! Puiki dovana mamos dienos proga, tai ne tik dovana, bet ir galimybė išlaikyti ryšį ir emocijas...

Pudelis su auksu

Pudelis su auksu

20,00€

Puodelis pagamintas iš patvaraus, ilgaamžio porceliano, dekoruotas tikru auksu! Puodelio talpa 330 ml..

"Angelai" Puodelis

"Angelai" Puodelis

25,00€

Puidelis su angelais, originali dovana krikštynų ar vestuvių proga. Pagamintas iš aukščiausios kokybės porceliano, itin tvirtas, atsparus karščiui bei pasižymi lengvumu. Kiekvienas mano sukurtas gaminys yra individualus rankų darbo, glazūru..

"Sniegenos" puodelis

"Sniegenos" puodelis

17,00€

Dailus rankomis pieštas puodelis, pagamintas iš aukščiausios kokybės porceliano, itin tvirtas, atsparus karščiui bei pasižymi lengvumu. Kiekvienas mano sukurtas gaminys yra individualus rankų darbo, glazūruotas ir deginamas 1260 °C temperat..

"Sniegenos" Espresso puodelis

"Sniegenos" Espresso puodelis

10,00€

Dailus rankomis pieštas espresso puodelis, pagamintas iš aukščiausios kokybės porceliano, itin tvirtas, atsparus karščiui bei pasižymi lengvumu. Kiekvienas mano sukurtas gaminys yra individualus rankų darbo, glazūruotas ir deginamas 1260 °C..

"Burbuliukai" Puodelis

"Burbuliukai" Puodelis

20,00€

Minimalistinis stiliaus, prabangus puodelis su dviem auksu dekoruotais burbuliukais. Pagamintas iš aukščiausios kokybės porceliano, itin tvirtas, atsparus karščiui bei pasižymi lengvumu. Kiekvienas mano sukurtas gaminys yra individualus ran..

"Katė" Puodelis

"Katė" Puodelis

20,00€

Puodelis kačių mylėtojams, pagamintas iš aukščiausios kokybės porceliano, itin tvirtas, atsparus karščiui bei šalčiui bei pasižymi lengvumu. Kiekvienas mano sukurtas gaminys yra individualus rankų darbo, glazūruotas ir deginamas 1260 °C t..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 28 (viso puslapių - 3)