Angeliukai

Angeliukai puikiai tinka dovanoti krikštynų, kalėdų ar kita proga. Išskirtinio dizaino angeliukai ne tik papuoš namus, tačiau ir turės simbolinę prasmę, saugos Jus bei Jūsų namus.

Rodyti daugiau
"Bučkis" angeliukai

"Bučkis" angeliukai

20,00€

Angeliukų porelė dekoruota 12k auksu. Angeliukas simbolizuoja angelą sargą, tad tai puiki dovana krikštynų proga vaikučiui. Dažnai angeliukus dovanoja kaip padėką krikšto tėvams, kad saugotų juos bei jų namus.Bučiuojantys angeliukai puiki dovana myli..

"Gydytoja" angeliukas

"Gydytoja" angeliukas

15,00€

Žaisminga medikė angeliukė dekoruota 12k auksu. Galite rinktis angeliuką usu juodais arba vario spalvos plaukais.Angeliukas simbolizuoja saugojantį angelą sargą, tad tai puikus būdas padėkoti medikams už didžiulį jų drabą bei rūpestį mūsų sveikata. D..

"Linksmuolė" angeliukas

"Linksmuolė" angeliukas

15,00€

Žaisminga linksma angeliukė dekoruota 12k auksu. Kiekvienas angeliukas skirtingas, parašykite jei norite konkretaus angeliuko. Angeliukas simbolizuoja saugojantį angelą sargą, tad tai puiki dovana krikštynų proga vaikučiui. Dažnai angeliukus dovanoja..

"Linksmuolis" angeliukas

"Linksmuolis" angeliukas

15,00€

Žaismingas linksmuolis angeliukas dekoruotas 12k auksu. Angeliukas simbolizuoja angelą sargą, tad tai puiki dovana krikštynų proga vaikučiui. Dažnai angeliukus dovanoja kaip padėką krikšto tėvams, kad saugotų juos bei jų namus. Pasipuošęs žaisminga š..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)