Apie mus

Sveiki,

porceliano gaminiaiesu Ilona Bartoševičienė, prekės ženklo „Ilonos porcelianas“ įkūrėja ir gaminių autorė. Mano draugystė su porcelianu tęsiasi jau septynerius metus. Tiek laiko savo pirkėjams kuriu vienetinius gaminius iš porceliano: papuošalus, šeimos židinius, kalėdinius žaisliukus, išskirtinius velykinius kiaušinius, dovanas vestuvėms, krikštynoms ar tiesiog smulkmenas, kai norisi palepinti sielą ir papuošti savo namų erdves. Porcelianas – tai trapus ir tyras produktas, kuris rankose gali atgimti netikėtomis ir išskirtinėmis formomis. Man šis kūrybos procesas prilygsta stebuklui ar net magijai, kai rezultatas nudžiugina ne tik kūrėją, bet ir žmogų, kuriam skirtas daiktas. Net jei tai tik smulkmena – puodelis ar suvenyrinis angeliukas.

Labai džiaugiuosi, kad mano klientai vertina šiuos išskirtinius gaminius, noriai grįžta įsigyti naujų prekių, rekomenduoja mane savo pažįstamiems ir brangiems žmonėms. Tai leidžia man augti ir tobulėti. Visų Jūsų dėka šiandien galiu pranešti puikią žinią – šiandien „Ilonos porcelianas“ jau gerokai paaugęs, subrendęs ir jaučiasi išaugęs savo pirminį drabužį, todėl nusipelno ir naujo pavadinimo. „Spark Flair“ - tokiu prekės ženklu nuo šiol bus žymimi visi mano kuriami dirbiniai. Dėkoju, kad užsukote į mano kūrybinę erdvę, kurioje šiandien savo gaminius pristatau jau su šiuo nauju vardu.

Mūsų misija. Naujas prekės ženklas tik dar labiau pabrėš mano veiklos misiją – kurti unikalius gaminius, spinduliuojančius romantika ir skleidžiančius šilumą. Kiekvienas mano dirbtuvėse gimęs kūrinys iš porceliano – tai vienetinis darbas, kuriam sukurti įdėjau dalį savęs, įkvėpimo ir jausmų. Visi kūriniai yra ilgaamžiai, o klientus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje pasiekia supakuoti į ekologiškas, aplinkai draugiškas dėžutes.  

Mūsų išskirtinumas. Svarbiausiu kiekvieno gaminio akcentu tampa ne tik jo unikalumas, bet ir aukšta kokybė. Visi „Spark Flair“ gaminiai yra išskirtinai elegantiški, gaminami pagal ypatingą technologija ir dekoruoti tikru 12 karatų auksu. Nesvarbu, ar tai bus puodelis Jūsų ryto kavai, ar išskirtinis žiedas mylimajai, ar krikštynoms skirtas angeliukas. Kiekvienas šių gaminių – kūrybinės kibirkšties išraiška, kuri, tikiuosi, surusens Jūsų širdyje ir Jus sušildys.

Su meile

Ilona